Úvod   Novinky    O nás   Vybavení kempu    Organizovaný program   Kemp a okolí    Fotogalerie   Ceník
img-0944.jpg, 324kB
cz.gif, 590B nl.gif, 585B en.gif, 1,0kB de.gif, 616B

Novinky

Léto 2021 na Vysočině

Přijeďte nás navštívit se svými dětmi a strávit tak tohle léto v pěkné přírodě. Pro ty nejmenší ...

Návštěva ŽŠ Deblín

Začátkem června nás navštívili žáci 8. třídy ŽŠ Deblín. Za jejich návštěvu jim děkujeme a přejeme jim hezké prázdniny.

O nás

Náš kemp, který provozujeme již od roku 1995, se nachází v malé obci Žebrákov, kousek od Světlé nad Sázavou. Nabízíme pobyt na statku, na malé rodinné farmě, formou agroturistiky v malebném prostředí Českomoravské vrchoviny.

Pobyt na naší farmě nabízí rozmanité možnosti jak pro rodiny s dětmi, tak pro jednotlivce: kontakt s domácími zvířaty (krávy, telátka, ovečky, kozičky, kůň, kočky, koťátka, německý ovčák), možnost sledovat tradiční zemědělskou výrobu, projet se na jezdeckém koni. Pořádáme například táboráky s živou hudbou nebo výlety po nádherné krajině Českomoravské vrchoviny.

Oslovujeme i vás, lidé z měst, kteří si chcete odpočinout od rušného městského života a toužíte po relaxaci v přírodě. U nás najdete pohodu, nefalšovanou přírodu - a především tolik cenný klid, čistý vzduch a čistou vodu. Můžete se osvěžit v našem rybníku nebo jen pozorovat vážky nad hladinou, či se zaposlouchat do zpěvu žab a ptáků. Z úrovně statku je překrásný výhled nejen na okolní lesy,ale i na vzdálenou krajinu (za jasného dne je vidět až 30 km).

hlavniSlide.jpg, 70kB

Žebrákov 3

582 91 Světlá nad Sázavou

Czech Republic

+420 737 429 706

+420 569 452 872

petrzebrakov@gmail.com

free-wifi.png, 1,7kB

(c) 2012 camping Žebrákov